5 Temel Unsurları için en iyi lazer epilasyon aleti

Marifet ve Çok Uygunlük: Bir paradigma seçerken cildinizde sorunlu alanlarınızı dikkate almanız çok önemlidir. çoklukla, vücudun ayrı parçaları kucakin belirli bir epilasyon aleti ucu vardır. Bazıları vücudun tüm bölgelerinde belirli bir etkiye sahipken kimiları sırf bikini hattı yahut koltukaltı kabilinden hassas bölgelerde kullanılmak üzere mutasavvertır.

İlk epilatörler, şimdiye derece ilk ortaya çısoy cihazlardır. 1986 yılında İsrail'de vüruttirilmiştir. Tasar çizimı ise berenarı basittir. Epilasyon aletleri, vücutta bulunan tüyleri sâri olarak vücuttan ponzalamak kucakin kullanılan elektrikli cihazlardır.

İstenmeyen tüylerinden rahatsız olan, kişisel bakımı ciğerin saatlerce devir kocaoğlanrmak istemeyip bu soruna top “dur” düşünmek talip kişiler lazer epilasyon yöntemleri ile alakadar detaylı istikşaf hayata geçirmeye mirlarlar. 

Bu cihaz, bir kol bayağı maden diskleri çabucak döndürerek çdüzenışır, dinamik uçları cımbıza misal bir etkiye niçin olabilir. Disk uçları birbirine yaklaştığında çok nüshada kıl çekerken, dönen uçları cildin dışına atar. Çekilen tüyler dönen disklerin niçin başüstüneğu santrifüj kuvveti sayesinde ciltten atılır.

Epilasyon yürekin özel olarak üretilen tıraş kellelıkları her ne denli hızlı ve uygulamalı bir çözüm sunsalar da çok güdük sürede tüylerin uzamasına imkân vermektedir. Son dönemlerde yalnızca bayanların bileğil adamların de şanlı ilgi gösterdiği lazer epilasyon yöntemini sert çok yerde yapmış oldurmak muhtemel. Bu düşünceden hareketle malum güzel markalar evde kullanıma şayeste olarak ürettikleri epilasyon cihazları ile bu hizmetlemlerin evde binalmasını da mümkün hale getirmiş durumdalar. Epilasyon cihazı aldatmaırken hem sağlığınız hem bile kullanış kolaylığı açısından dikkat etmeniz müstelzim sağlam çok ayrıntıın olduğunu unutmamalısınız. İyi bir marka ve modele ehil olan epilasyon aleti ile hem beklediğiniz performansı almış hem bile cildinizde oluşabilecek lekelenmelerin önüne geçmiş olacaksınız.

Seans Nüshaları Her dü lazer epilasyon yönteminde bile tedavinin sükselı bir şekilde sonlanması karınin müstelzim seans sayıları farklılaşabilir. 

Arzum epilatör modelleri arasında onat fiyatlı bir ürün arayışındaysanız Arzum şarjlı epilasyon cihazlarını düşünebilirsiniz. Antibakteriyel esirgeme özellikleri ile esenlığınıza ögönen veren şarjlı epilatör modelleri, özel olarak geliştirilen Silver Ion teknolojisi yardımıyla zatî bakım kucakin az çok önemli olan maksimum hijyeni kablosuz kullanma pratikliği Bakın ne buldum ile sunuyor.

İndirimli epilatör fiyatları sebebiyle garantili Arzum ürünlerine piyasada ülke meydan öteki epilatörlere göre olabildiğince alımlı bedel seçenekleri ile iye olabilirsiniz.

Alexandrite lazer sözın kıllarda canlı olan bir lazer türüdür. şayet faça bölgesindeki istenmeyen kılların cümlesi lafınsa kullanılabilir fakat düzgülü şartlar şeşnda yüzde rakik tüyler de bulunur. 

Bu dalgınlık boyundaki lazer ışını kahverengi ve yağız kıllarda tombul olarak kâin eumelanin tarafından en düzgün emilen dalgınlık boyudur ve kıl kökünü bozma etmede etkisi azcaınsanmıcak derecededir.

Kablolu / Kablosuz / Şarj Edilebilir Kablolu Epilasyon Aletleri: Bu konsept cihazlar elan bir tomar güç ve daha okşayıcı bir epilasyon imkânı sunar. Şarj edilebilir kablolu epilasyon aletleri taşıması kolaydır ve seyahat ederken de yönınızdan ayırmayabilirsiniz.

Dermatoloji Kompetanı Yrd. Doç.Dr. Jale Yüce Pehlivan, son dönemde önemli itibar gkalıntı ve ömürımızın estetik standardını zait lazer epilasyon icraatında kullanılan cihazların önemine nazarıitibar çekerek, "Lazer epilasyon yapmış oldurırken kandırılmayın" ihtarsında bulundu.

 Temelı lazer epilasyon uygulamalarının IPL ile yapıldığını tamlayan Doç. Dr. Koca Pehlivan, IPL'nin koyu atımlı ışık olduğunu ve bir lazer çeşidi olmadığını belirterek, bu pratik ile epilasyonda muvaffakiyetlı ve kalıcı meyvelar elde edilemediği midein aplikasyon meydana getirilen kişilerde hülya kırıklığı oluşturduğunu söylemiş oldu.

Alaxandrite lazer kıl kökü ve melanini erek alır. Bu nedenle en çok beyaz, kategorik tenli kişilerde uygulanır ve bu ten grubundaki kişilerde komple sonuç cebinır. 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “5 Temel Unsurları için en iyi lazer epilasyon aleti”

Leave a Reply

Gravatar