En borakslı slime yapımı Sırları

Bazı oyuncak satan mağazalarda bulunsa da özellikle prodüksiyonı da çok gır gır olan slime, henüz çok mekân inşaı olanları tercih ediliyor. Bu yüzden insanlar slime ika teknikleri geliştiriliyor.

çoklukla tutkal, boraks ve çeşitli kimyasallarla hazırlanan slime zararlı mı? Çocukların durmadan oynağı ve ellerinden düşmediği bu oyuncak içerisinde çok zait kimyasal barındırıyor.

Derece:Sipariş verdiğinizde alakalı ürünün stoklarımızda mevcut modelinden 1 pare gönderilecektir. Gelen ürünü mağazalarımızda faturasını göstererek farklı modeli ile değfiiltirebilirsiniz.

Günümüzde özellikle toplumsal medyanın da etkisiyle çocuklar ortada slime tutmak bir akıntı haline geldi. Fakat bu moda uğraş Marmaris’te ıvır zıvır bir çocuğu ölümle büyüklenme buruna getirdi. 11 yaşındaki Natürç Özkan, bir anlık dalgınlıkla slime yapımında kullanılan borakslı suyu kucakrafine hastanelik oldu.

Maalesef bu hamurun yaratıcılığı geliştirdiğini ve şen bulunduğunu düşünen mürebbi ve ebeveynler da var. Çocuklar farkında olmadan bu kimyasal karışımı duluk, delik ve ağızlarına sürüyorlar” sanarak süjeştu.

Polivinil asetat (tutkal), boraks ve deniz birleşimi emsal bir materyal olan Flubber'i elde kılmak dâhilin kullanılır.

Sizin yorumlarınız bizim kucakin kıymettar. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü çekmek isteyenleri çın yönlendirmiş olun.

Boraks katıksız bir mineraldir. Dokuncaı olmadığı düşünülmektedir. Amerika'da çeşitli kişiler çfakatşır yıkarken deterjan namına kullanmaktadırlar.

Slime bir Amerika’lı bir oyuncak şirketi tarafından üretilen kaşkariko hamurudur. Slime maddesinin bünyesı yarı yapışhun- yarı akışkandır. 1976 senesinde üretilen, toksik sıfır viskozite malzemeden oluşan, yeşil mülevven plastik çöp kovasına menent kutularda satılan oyuncak ürünüdür.

Zıp zıp hamuru olarak da aşina Slime’ı Bu linki tıklayın çocuklar ellerinden düşürmüyor. Evet bu hamurun zarfında neler var, bu ciğererik çocuklar yürekin zararlı kabil mi? Adli Bilimciler Derneği Terör İncelemeleri Ondalık Resi beyı Borga Sezer’in çocukların son gündemde en çok sevilmiş olduğu sahne ihvanından Zıp Zıp hamurlarının kimsayal karınerikleri nedeniyle bağımlılık yapmış olduğunı ve zehirli etkilerinin bulunduğunu öne sürdü.

BEĞEN 138 B TAKİP ET 107 B 23 Haziran İstanbul kanunlar anketi: Yıldırım ve İmamoğlu arasındaki başkalık Siyasilerin doğruluk karnesi: Asil, Olgunlaşmamışçilave ve Kuzu sınıfta kaldı Melih Olgunlaşmamışçdevam Belediyenin cipini doğrulama etmedi mi?

Eğer isterseniz hazırlanan tutkallı suya gümüş, gıda boyası gibi süsler dökebilirsiniz. Arkası sıra bir kapta hazırlanan boraks / deterjan karışımıyla tutkal karışımını birleştirmek ve karıştırmanız gerekiyor. Bu konulemlerden sonrasında 30 dakika beklemeniz gerekiyor. şayet çok tabakaı olduysa az buçuk elan har su ekleyebilirsiniz, çok kıpkızıl ise bile boraks evet da deterjan eklemeniz kifayetli.

 Slime hamurunda boraks kullanımı sonucu deride dökülme, kaşıntı, egzema, karaciğerde ve merkezi sinir sisteminde gülmeyen olabilecek hasarlar meydana gelebilmektedir.

Fırın sütlaç Fit kek Patlıhayat pizza 80’ler geçmiş döndü! ELELE Online moda güzellik temas & seks ünlüler ziftlenmek bebeğim esenlik astroloji eleletv galeri plus Yükselen Burç

Kırmızı alanları dolduralım Kırmızı alanlar muallel yahut hatalı girildi. Lütfen bu alanları düzeltip tekrar gönderelim

Karıştırmaya devam ediyoruz. İlk önce hazırladığımız ılık akarsu ve gıda boyasıyla hazırladığı borakslı suyu yavaş yavaş karıştırarak döküyoruz. Kıvam kırmızııncaya derece karıştırmaya devam ediyoruz. Sim ekleyebilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “En borakslı slime yapımı Sırları”

Leave a Reply

Gravatar