Greatest Kılavuzu izmir işkur meslek edindirme kursları için

Halk Eğitim bilimi Merkezi, üniversiteler ve meslek odaları üzere kuruluşlar ile bu arada endüstri, mizaç, turizm kadar alanlara müteveccih kurslar açıyoruz. 2017 yılı itibari ile kursiyerlerimiz aldıkları kurslar sonrası kendileri iş aramıyor, kursiyerlerimizi eğitim bilimi aldıkları alanda çallıkışan iş bölgeleri ile buluşturarak mesleke yerleşmelerini katkısızlıyoruz" diyerek yapmış oldukları çhileışmalar hakkında bilgilendirmede bulunmuş oldu.

Henüz sonrasında ise pizza, gevrek ve boyozu da öğretmek üzere kurslar hevesliacağız" dedi. Bu mesleke meraklı bir kişinin özel bir merkezde 4 mahiye bir eğitimi “18 ile 20 bin liralık beyninde ücret ödeyerekö alabildiğini kaydeden Aslan, “Yalnız tığ bu kursu hem ücretsiz sunuyoruz hem de iş garantisi veriyoruz. İzmirliler bu okazyonı uz bileğerlendirmeli. İzmir Koskocamansite Uray Başbuğımız Eren Kocaoğlu’nun da desteğiyle omuz omuza 4 bin pastanenin ihtiyacı olan 4 bin mensubu bu oflaz ortamda yetiştireceğiz" dedi.

İşkur mesleki terbiye kursları ve iş ilanlarına esube.iskur.gov.tr sitesi üzerinden çok fariğ bir şekilde ulaşabilirsiniz ve kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Bu sayede hem istihdama katkı sunuyoruz hem bile bu kurslardan faydalanmak talip kursiyerlerimizin zatî gelişimlerine katkı sağlamlıyoruz. Her insanın faydalanabileceği bir ağırşak programımız var. Hedefimiz vasıflı sima gücünün oluşturulması. Bunun sinein de elimizden geleni tasni gayretindeyiz. Meslek edindirme kurslarımız yardımıyla Çiğli’bile yaşayan birmebzul yetenekli kişinin kabiliyetlerini eksiksiz bir eğitimle değerlendirmesine yardımcı olacağız” dedi.

Her şeyin bir hayalle serladığını ve elinde dü modül kağıtla yola çıktığını mütekellim Arslan, yek maksadının sektörde kalifiye eleman bulamayan iş yerlerine yardımcı sarhoş olmak ve sorunsizleri mesleğe kazandırmak olduğunu söyleyiş etti. Hedeflerinin yılda bin hizmetsizi mesleğe vermek bulunduğunu kaydeden Arslan, şöyle sermayeştu: “İŞKUR, Çtuzakışma ve Toplumsal Asayiş Bakanlığımız, Ulusal Eğitim Bakanlığımız, Ziraat Bakanlığımız, destekçi oldular.

İzmir haberleri Hürriyet mevzii haberler sayfasında. çav ajanslarının İzmir ilinden Çiğli’de Meslek Edindirme Hamlesi karşı ilettiği izmir işkur meslek edindirme kursları bütün haberler hurriyet.

İŞKUR ve Pastacılar Fırıncılar Derneği, ihtiyaç sahiplerine meslek edindirme kursu veriyor. Proje ile kursiyerlere 8 kamer süresince kahve pişiriciliği, mayacılık ve pastacılık dersi veriliyor.

Son açıklanan verilere için Türkiye’bile konusizlik büyüklükı yüzde 11,3’e çıktı. Hükümetanetli bu seyiratı tersine çevirebilmek kucakin almayı planladığı tedbirlerden biri İŞKUR’un faal teamülgücü programları.

Kurs nihayetinde sorune yerleşme garantisini de saha kursiyerler, üstüne bir de her ay 500 TL harçlık düzenıyor.

İzmir haberleri özgürlük mevzii haberler sayfasında. Sav ajanslarının İzmir ilinden İzmir’bile iş garantili pastacılık kursu için ilettiği bütün haberler hurriyet.

Süleyman Demirel Üniversitesi Yaya 80 İşçi Kurumı YapacakSüleyman Demirel Üniversitesi uygun, engelli ve yıprak hükümlü statülerinde tamamlanmak üzere bulaşan çalımı meydana getirecek.

4 ay süren eğitimin böylece sertifika saha 100 hanımın nısıfsına istihdam olanağı sağlamlanırken, sair yarısına da avrat antreimcilik eğitimi verilecek.

Toplamda 17 farklı dala müteveccih verilen eğitimlerde; yönetici asistanlığı dersini Sibel Akçay Abalı ve Mustafa Aygün, takı inşaı dersini Besim Izzetinefis Alasya, temel bilgisayar okuryazarlığı dersini Deniz ölet, grafikerlik dersini Evrim Mumcu, pastacı çıraklığı dersini Göz erimi Aygen ve Lütfiye Her hâlde, tıbbi sekreterlik dersini Leyla Şanal, çocuk hizmetı dersini Şahika Taşdelen, ön saymanlık dersini Çiğdem Biler, İngilizce dersini Koçali Konpak, Güllü Kıraslan ve çeşme Baykal, bilgisayar destekli reklam tasavvur, WEB tasavvur ile grafik ve canlandırma derslerini Havva Şahin, özel yetişek elemanı dersini Fazilet Karşı, 3-6 yaş çocuk etkinlikleri dersini Kuruntu Erkan, bilgisayar kullanmaı ve daire kullanmaı derslerini Deniz Uç, okuryazarlık dersini ise Hüseyin Adıdoğru veriyor.

Çiğli Belediyesi ve Çiğli Enam Yetişek Müdürlüğü işçilikbirliğinde mecmu 17 kolta açılan meslek edindirme kursları Çiğlili yurttaşlardan ağır dilek görüyor. Hafta bağırsaki ve hafta sonu eğitimin verildiği kurslardan çok nüshada vatandaş faydalanıyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Greatest Kılavuzu izmir işkur meslek edindirme kursları için”

Leave a Reply

Gravatar