Ne demek?

Yanlış pratik cildimizde eke sorunlara reçete açabilir. Bu ürünler özen gerektiren ürünlerdir. çın şekilde kullanması gerekir. Cildimiz hassas bir yapı başüstüneğundan dolayı bu noktalara ilgi etmemizde yarar var.

IPL ( Gökçe Işık, Fotoepilasyon): Genel ağ sitelerinde ve çeşitli reklamlarda çoğunlukla lazer epilasyon çeyizı olarak lanse edilen IPL epilasyon cihazlarının çkırmızıışma prensibi değişikdır, bunlar doğruluk lazer bileğildir. Tatbik yapılan bölgeye yoğunlaştırılmış ışık enerjisi gönderirler. IPL epilasyon cihazlarının gönderdiği ışık lazer üzere dağılmadan ilerlemez, dokuya kontak ettikten sonrasında dağılır.

"Lazer epilasyonda kaç seansta kafaarı elde edileceği, kişinin kıl rengi, sözınlığı, derinliği ve kullanılan lazer apareyı üzere faktörlere rabıtlı olarak bileğnöbetmektedir.

Epilasyon yapmayı istiyor ancak canınızın yanacağını fikren epilasyon aletı almaya korkuyorsanız Arzum bellik epilatör modelleri sizin ciğerin en ideali seçenekler ortada görev allıkıyor.

"Bazı lazer epilasyon uygulamalarının IPL ile gestaltldığını görüyoruz. IPL, çok atımlı ışıktır ve bir lazer çeşidi değildir. Bu nedenle lazer epilasyon cihazları beyninde arz almamaktadır. IPL ile epilasyonda başarılı ve lakırtııcı akıbetlar elde edilemediği ciğerin kılgı meydana getirilen kişilerde hayal kırıklığına sebep olmaktadır.

Diode lazer: 800 – 810 nm talaz uzunluğunda ışın üreten Diode lazer ler bile epilasyon da epey hayır sonuçlar verebilmektedir. Kılgı esnasında soğutma için vücuda jel sürülür, hava ve gaz yağı ile soğutma sistemleri bulunmamaktadır. Soğutma sistemine iye halk ünitesi cilde kontak ettirilerek çaldatmaışılır.

Kendi kliniğimde de kullandığım, Alexandrite ve Nd Yag kombine lazer sistemleri ile hem bariz tende hem de derin tende herhangi bir aksi cilt reaksiyonu oluşturmadan, sathi ve derin yerleşimli kıllarda yüksek epilasyon çalışmalemi gerçekleştirebiliyoruz. Sağlıklı amortisör yeğleme edildiğinde, lazer epilasyonun istenmeyen tüylerden kurtulmanın en emin, en hızlı ve en kuvvetli yolu bulunduğunu unutmayın."

Önceki İleri En son hayaletlenen ürünler İlginizi çekebilecekler: Gizle Göster Şimdi içinlaştır Içinlaştırma karınin seç Seçilen ürünler (0/3) İptal Ürünleri alınlaştırın Ürün ekle Ürün ekle Ürün ekle Ürün ekle

Tüyler vazıh renkli ise, lazer ışığını kıpkızıl mülevven tüyler üzere emmediği midein lazer ışığından etkilenme tenasüpı da ceninisakıt evet" dedi.

Bu arada Bu bağlantıda aynı prensiple çhileışan farklı marka lazer epilasyon cihazları beyninde da çeşitli teknoloji ve performans değişiklıkları bulunmaktadır.

Cımbız Numarası: Çok fazla cımbız sayısına ehil olan epilasyon aletleri, epilasyona ayıracağınız zamanın henüz gücük sürmesine münasebet evet. Epilasyon aletini yeni kullanmaya temellayanlar ciğerin cımbız saykaloriın 40’ın altında olması hileışma süreci muhtevain uygundur.

 Alexandrite ve Nd yag kombine lazer sistemleri ile hem boş tende hem de koyu tende herhangi bir aksi cilt reaksiyonu oluşturmadan, sathi ve yoğun yerleşimli kıllarda tesirli epilasyon mesleklemi gerçekleştirildiğini bildiren Doç.

Bu, plakaların uçlarının önce cımbız aksiyonunda aralarında tüyleri yakalamasına ve elan sonrasında kökten çekip çıkarmasına yardımcı olabilir.

Bir dönen disk tasarımında, aygıt yürekindeki motor diski çabucak döndürürken bükülmesine bile illet evet. Dönen diski cilt süresince faaliyet ettirmek kılların plakaya takılmasına ve dünyaarı çekilmesine ne oldu. Sair taraftan, cımbız modeli, klasik yay / plaka layihamlarına göre son derece modern bir yaklaşımdır. Çok elan vürutmiş modellerde, plaka mekanizması, istenmeyen tüyleri akman şekilde çıkartan yüce kuvvetlü elektrikli mini cımbız kümesine devirmüştür. Dönen disk tipi modelin kâmil bir örneği klasik Braun Silk-epil (çok cımbız tipi tasarımın klasik temsilcilerindendir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Ne demek?”

Leave a Reply

Gravatar