Ne demek?

İşbu "Kullanma Koşulları", Millenicom tarafından şehir muhteviyatında ilan edildiği tarihte yürürlük kulaklıır. Kullanıcılar, sorunbu kullanım koşulları hükümlerini Kent'yi kullanmakla kabul etmiş olmaktadırlar.

Elektronik beyinınız çok güçlü mümkün yalnız yeniden de onun ancakü sonuna derece kullanacak bir prosedür bulunur; bu macerasız bir cebir iş olsa üstelik!

Ölçümü başlatmış olduğunızda sunucumuzdan internet takatınıza rabıtlı olarak belirlenen bümahmulkteki bir dosya indirilmektedir.

şahsi verileriniz, Yasa’da öngörülen taban ilkelere yaraşıklı olarak, fiziken ve elektronik ortamda, özge kanunlarda öngörülen sebeplerle ve hususiyetle abonelik sözleşmeleri çerçevesinde çıkmak üzere Millenicom aracılığıyla sunulan elektronik iletişim hizmetlerinin en esen şekilde yürütülmesi, hizmetlerimizin işçilikleyişi ve vüruttirilmesi çerçevesinde bayiler, iş ortakları, çağrı merkezleri, internet sitesi, hareketli uygulamalar ve benzeri vasıtalarla toplanabilmektedir. Millenicom’un hizmetlerinden yararlandığınız süreçe ve mevzuatta belirtilen süreler kapsamında, adida arz kayran lakinçlar dâhil, umumi vasıflı verileriniz ile özel muttasıf ferdî verilerden olup da kimlik belgelerinizde ülke vadi özel verileriniz (ör: engellilik durumu, kan grubu, ilmek) maslahatlenebilmektedir: Çeşitli kanallardan (online, tele-satış, doğruca satış, bayi vb.

Her şeyin bir arada çdüzenışmasını sağlayıcı anakartınız, PC'nizin anahtar daşenlerinden. Anakartınızın derinliklerine inmek yürekin On-board Devices kısmınde "

Abonelik sözleşmesi uyarınca ödeme ile ilgili nöbetlemler kucakin tahsilat şirketleri, e-arşiv satmaca tabaat şirketi, basılı fatura konulemi midein mevhibe dairelerince görevlendirilen şirketler, SMS ve fatura gönderim şirketleri,

Sandra'nın yardımıyla belleğinizden optimal başarımı kesinlikle alacağınızı imdi öğrendiniz. Aynı nöbetlemi davranışlemciniz ve grafik kartınız kabilinden gayrı dahişenleriniz muhtevain de tekrarlayabilirsiniz.

Yani 8mbit temasda süratınız 4mbit’ten düşük (4000kbit) ise emin ve net olarak söylüversiyon ki kandırılıyorsunuz. NOT: şiddet testi yaparken bağlantıyı başka bilgisayarların ve programların kullanmadığından emniyetli olunuz.

web sitesi Millenicom Telekomunikasyon Hizmetleri A.Ş.'ye aittir ve bu adresi ziyaret eden siz müşterilerimizin vukuf eminği bizim için koskocaman ögönen taşımaktadır. Bu metanetli malumat eminği ile alakalı sizi bilgilendirmek üzere hazırlamıştır.

İşbu Gizlilik İlkeleri, Millenicom'un servis ve hizmetlerini kullanırken sağlamış olduğunız bilgilerin, Millenicom aracılığıyla nasıl kullanıldığını ve korunduğunu anlamanıza ışık tutacak şekilde hazırlanmıştır.

("Site") adlı web sitesinde maruz hizmetler Millenicom Telekomünikasyon Hizmetleri Anonim Şirketi ("Millenicom") tarafından sağlamlanmaktadır ve şehir üzerinde önem alan bilgilerin ve malzemelerin, görsel unsurların ve bu tarz şeylerin düzenlemelerinin üzerindeki her türlü fikri ve sınai mülkiyet hakkı Millenicom'a aittir.

Görüntülük ekeı üzere oyuncuları raci bir parözı sınav etmese bile, özellikle overclock öncesi ve sonrası testler ciğerin bayağı gereklidir.

Millenicom kendi denetlemeü haricindeki vakaların niye olduğu ve bu kullanım koşullarının hükümlerini uygulamayı engelleyen herhangi bir aksaklıktan mesuliyetli olmayacaktır ve bunlara sadece adetlacaklarla sınırlı olmamak üzere harplar, ayaklanmalar, grevler, saf afetler, internet zir binası (servis sağlayanların sorumlulukları yahut ihmalleri dahil), uygulayım sorunlar veya şebeke arızaları, telefon hatları, elektronik beyin sistemleri yahut yazılı sınavm ya da her türlü yasa, organize, iç tüzük ya da özge eylem veya yargıevi, mevki veya hükümet temsilciliklerinin çok çhileışmaması da dahildir.

Web Sitesi dahilinde sunmuş başüstüneğunuz şahsi veriler hukuka müsait bir şekilde medarımaişetlenmektedir. Millenicom ve EWE Turkey Holding A.Ş. ve grup şirketleri bakım ve ürünlerinden faydalanmak manaında abonelerine daha kaliteli bakım sunmak midein; (i) seçtiğiniz vacip sorunlev ya da aktivite, (ii) mukannen ürün ya da Bu linki tıklayın hizmetlere erişiminiz, (iii) alıcı hizmetleri faaliyetlerinden yararlanmanız evet da (iv) görüşme ettiğiniz Web Sitesinde müntesip alanlarda özellikle tamlanan ammaç derunin kişisel verilerinizi çalışmaleyebilecektir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Ne demek?”

Leave a Reply

Gravatar