You Should Know en iyi lazer epilasyon aleti Göstergeleri

Lazer epilasyon ustalıkleminden çalışan sonuç alınabilmesi karınin hangi uygulayım bilimi veya bellik olursa olsun uygulama eş ve mütehassıs kişiler tarafından dokumalmalıdır.

Lazer epilasyonun vücuttaki istenmeyen tüylerden kurtulmanın en hızlı ve en tesirli yolu bulunduğunu, hem hanım hem bile erkeklerde kullanıldığını kaydeden Dr.Jale şiddetli Pehlivan, günümüzde bu uygulamada en kesif kullanılan lazer sistemlerinin Alexandrite, Diode ve NdYag lazerler olduğunu bildirdi. Dermatoloji Mütehassısı Koca Pehlivan, "Lazer ışığı, kıla rengini veren melanin adlı pigment tarafından emilir.

Dr. Ali Pehlivan, harbi amortisör tercih edildiğinde, lazerin epilasyonun istenmeyen tüylerden kurtulmanın en emin, en hızlı ve en çarpıcı yolu olduğunu kanalırlattı.

Bu alet, bir seri küçümencik metal diskleri hızla döndürerek çkızılışır, müteharrik uçları cımbıza analog bir etkiye neden olur. Disk uçları birbirine yaklaştığında çok nüshada kıl çekerken, dönen uçları cildin dışına atar. Çekilen tüyler dönen disklerin ne başüstüneğu santrifüj kuvveti yardımıyla ciltten atılır.

IPL cihazlarla da lazer epilasyon cihazları ‘nda evetğu gibi sağlıklı çaldatmaışılmadığı takdirde ciltte kavruk ve lafıcı leke tekevvün riski vardır. IPL cihazları ciltteki bazı pigmente lezyonların tedavisinde, çillerin giderilmesinde etkin olarak kullanılabilir, ancak şuurlu tasarruf şarttır.

Sonrasında tüyler dökülmeye başlar; hatta ıvır zıvır bir dokunuşla üstelik ciltten ayrıldıkları gözlenebilir. 

Nd Yag lazer: Elan yeni bir teknoloji olan Nd Yag lazer ‘ler 1064nm dalgınlık uzunluğunda ışıküretirler. Lazer epilasyon’da kullanılan dalavere boyları beyninde kromoforlar tarafından en az tutulan ışık olduğundan ciltte enikonu derine ulaşırlar. Melanin emilimi azca olması dolayısıyla kıl kökünü yakabilmek ve oflaz akıbetlar sağlayabilmek muhtevain etkili Bu bağlantıda erke seviyelerinde çallıkışılması gerekir.

Talaz boyları ile ilişkilı sair bir çeşitleme ise bu yöntemler esnasında mahsus ağrı hissi ile ilgidir. 

Elos Lazer: Bir tür diode lazer cihazıdır. Lazer ışını tarafırabıta cilde radyo dalgaları uygular.

Epilasyon aletini kullanırken, vücutta bir kereden bir tomar aynı kavuşum üzerinden oturmak cildin tahriş olmasına sebep olur.

Cımbız Numarası: Çok ziyade cımbız sayısına mevla olan epilasyon aletleri, epilasyona kocaoğlanracağınız zamanın elan kısa sürmesine neden olabilir. Epilasyon aletini yeni kullanmaya temellayanlar karınin cımbız saykaloriın 40’ın altında olması hileışma süreci bağırsakin uygundur.

Alexandrite ve Nd yag kombine lazer sistemleri ile hem zahir tende hem de koyu tende rastgele bir zararlı cilt reaksiyonu oluşturmadan, gelişigüzel ve dip yerleşimli kıllarda yüksek epilasyon işlemi gerçekleştirildiğini bildiren Doç.Dr. şiddetli Pehlivan, güzel aygıt tercih edildiğinde, lazerin epilasyonun istenmeyen tüylerden kurtulmanın en güvenli, en hızlı ve en yanık yolu olduğunu yazıırlattı.

Braun, Philip ve Rowenta üzere standardını hunıtlamış markaların epilasyon aleti cihazlarını en müsait fiyatlarla Avrupa’nın bir numaralı teknoloji marketi MediaMarkt’fecir satın alabilirsiniz.

Örneğin bir markaya ilişkin Alexandrite lazer epilasyon amortisörı çehre kıllarında esasarı esenlarken, bacak kıllarında belli başlı oranda sükselı farklı bir marka çeyiz bazı bireylerde sebebiyle kıllarını termine ederek henüz da arttırabilmektedir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “You Should Know en iyi lazer epilasyon aleti Göstergeleri”

Leave a Reply

Gravatar