istanbulda gezilecek yerler anadolu yakası Temel Açıklaması

Sene 1948. Günlerden 1 Mayıs... Rotatifler, Türk matbuat evveliyatına damgasını vuracak özgürlük muhtevain dilküyor ve Türkiyeyeni bir gazeteye uyanıyor.

Bir kilosu 5 bin Euro! İngiliz yazarlar yetiştiği yere gitti, çok ilginç şeyler için kullanılıyor...

Çok uluslu mehabetli şirketlerden, kobilere, startup’lardan ik danışmanlarına 155 Bini fazla şirket Yenibiriş’i tercihediyor. Yenibiriş ile kolayca duyuru verebilir, aradığınız adaya hızla ulaşabilirsiniz..

Bir de 1933’ten beri Osmanlı mutfağına katışıksız tatlarıyla ihtimam veren Kanı Lokantası vardır ki ünü dünyaya yayılmış bir lezzet mekânıdır.

Anadolu yakasının ümük kenarsında kalan semtlerinden bir başkası de Hunrizca’dır. Özellikle pudra şekerli yoğurdu ile ünlü olan bu kıyı semti, otantik yapkaloriı halen koruması dolayısıyla bile evcil ve yabancı turistlerin ilgisini çekmektedir. Mihrabad Korusu ise, ümük manzarası ile ilçenin en gözde mesire yerleri arasındadır.

İstanbul'un moda platformu olarak adlandırılabilecek bu ana yol, özellikle toylerin itibar ettiği bir bölgedir. Ana yol üzerinde ünlü giyim markalarının şubelerini, alışbilgiş merkezlerini, fast food dükkânlarını, ünlü lokanta zincirlerinin şubelerini, keyif, güzellik ve bediiyat merkezlerini, kafeleri, gösteriş makine galerilerini, ünlü spor markalarının şubelerini ve beyit dekorasyon markalarının mağazalarını sağlamak mümkündür.

İstanbul, her ne derece son senelerde gündüz feneri istilasına, beton zulmüne uğrasa da güzelliği çok kaybolmayan bir şehir. Doğal ki daha düzgün bakmalı ve kıymetini bilmeliyiz.

Çok uluslu heybetli şirketlerden, kobilere, startup’lardan ik danışmanlarına 155 Bini fazla şirket Yenibiriş’i tercihediyor. Yenibiriş ile kolay ilan verebilir, aradığınız adaya çabucak ulaşabilirsiniz..

O günden bugüne, ilk günkü coşkuı yitirmeden, "her sabahleyin yeni bir ruz başlar ve rotatifler döner" anlayışıyla kurumsallaşan Hürriyet, bugün Türkiye’nin en çok okunan gazetelerinden biri Bilgilendirici Mesaj ve çok ünlü bir toplumun aynasıdır. Birkitle gazetesi olarak, Türkiye’nin en ücra köşesindeki kahvehanelerden, sülale bayanlarının mutfağına değinme geniş bir okuyucu kitlesiyle buluşmakta, edisyonlı gazetesiyle her çağ 1,4 milyon ki​şiye ulaşmaktadır.

İstanbul Kadıköy'de kâin bu müze Sunay Akın aracılığıyla 2005 senesinde kuruldu. Dünyanın dört bir yerından gelmiş binlerce çbedel oyuncak keyifli vakit geçirmenizi katkısızlayacak.

Ilgidat Caddesi, bu özelliklerinden dolayı bir denetlemema İstanbul'un, fakat özellikle bile Anadolu yakasının moda trendlerini bile belirlemektedir.

Bağlamdat Caddesi’nin kıyı için demetlandığı noktada mevcut Bostancı ise, katar istasyonu, çay bahçeleri ve sahil tarafında nokta vadi kokoreççileri ve balıkçılarıyla ünlüdür.

İstanbul Oyuncak Müzesi Sadece çocukların bileğil 7'den 70'e herkesin az çok ilgisini çeken Oyuncak Müzesi sizi bir an olsun gülümsetecek ve çocukluğunuza götürecek.

Durağan ve yabancı turistlerin en zait nazarıitibar gösterdiği yerlerden bir öbürü ise Anadolu Kavağı’ndaki Yuşa Tepesi ve Türbesi’dir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “istanbulda gezilecek yerler anadolu yakası Temel Açıklaması”

Leave a Reply

Gravatar