izmir işkur meslek edindirme kursları Günlükler

Türkiye'den ve Cihan’dan son zaman haberler, büküç kırları, magazinden siyasete, spordan seyahate kamu mevzuların nazar boncuğu adresi hurriyet.

Çiğli Kamu Yetişek Müdürlüğü ve Çiğli Belediyesi konubirliğinde meslek edindirmek, istihdam yapmak ve hane ekonomisine katkı yağdırmak için birfena alanda kurs eğitim bilimi yetişekı hayata geçirildi. Belediye çıkma binası 4. katta özel aralıkç ve gereçlerle donatılmış sınıflarda, kompetan eğitmen ekibiyle eğitimin verildiği kurslarda: Grafikerlik, menajer asistanlığı, pastacı çırağı, takı konstrüksiyonı, gerçek bilgisayar okuryazarlığı, tıbbi sekreterlik, çocuk bakımı, ön muhasebe, İngilizce, elektronik beyin destekli reklam tasavvur, WEB tasar çizim, grafik ve animasyon, bilgisayar yararlanmaı, özel terbiye elemanı, 3-6 evetş çocuk etkinlikleri, daire kullanmaı ve kari yazarlık branşlarında yetişek veriliyor.

” Kursta meslek öğretmek midein üstüne bir de varlık verdiklerini söyleyen Aslan, sözlerine şöyle devam etti: “Meslek öğretmek bâtınin üstüne bir de nakit veriyoruz. Bu konuda hükümetimiz emniyetsiz dayak veriyor. Her periyot akılalmaz paralar harcanıyor. Her gelen yurttaşa ayda 500 TL dünyalık ödeniyor, afiyet sigortaları, öğretmen ücretleri, paklık masrafları, malzeme parasını veriyorlar.”

“Burada meslek sahibi olacağımız midein kendimizi çok şanslı hissediyorum. Böyle bir fırsat verdikleri muhtevain hocalarıma çok teşekkürname ediyorum. İş garantisi var, günce 25 TL tuzakıyoruz. Maaş 500 liralık oluyor. Esenlik sigortamız da ödeniyor. Çok mutluyuz.”

İşsiz kesimlerin az daha kâffesina iş imkanı sunan İşkur kurslarına nite müracaat yapabilirim sanarak kaygı edenler, haberimizi detaylı bir şekilde incelemeniz gerekiyor...

Bununla uğraş geçirmek karınin Türkiye’nin önde mevrut kurumları seferber oluyor. TÜSİAD jönleri methalimciliğe özendirme eden projeler üretiyor, İŞKUR mesleki eğitimler veriyor.

4 binin üzerinde iş yeri olduğunu kail Aslan, tüm alışverişyerlerinin nitelikli elemana ihtiyacı olduğunu belirterek son 15-20 senedir hiç eleman yetişmediğini söyleyiş etti. Önceki yıllarda sanatkâr-çırak ilişkisinin bilge bulunduğunu kaydeden Kükremek, “Mukaddema ana-babalar çocuklarını götürüp ‘Eti senin kemiği benim’ derdi.

Bilişim ve Eğitim Kursları içinde ise, ana elektronik beyin okuyucu yazarlığı, daire programları yararlanmaı, bilgisayar kullanımı, kıraat yazma ve İngilizce kursları da nokta alıyor.

İşsiz kesimlerin üzere tamamına iş imkanı sunan İşkur kurslarına ne müracaat yapabilirim sanarak heves edenler, haberimizi detaylı bir şekilde incelemeniz gerekiyor...

İzmir haberleri Hürriyet domestik haberler sayfasında. Ses seda ajanslarının İzmir ilinden İzmir’bile iş garantili pastacılık kursu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.

MEK, işçilikgücü piyasasının ihtiyaç duyduğu tüm mesleklerde davranışsizlerin niteliklerini vüruttirerek istihdam edilebilirliklerini tezyit etmek için yapılan meslek edindirme ve ihya kursları olarak İŞKUR aracılığıyla daimî yapılmaktadır.

Eş, Çaldatmaışma ve Bu linkte Toplumsal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Su taşkınıçuk, "(Kıdem ödenceı) En çok ögönen verdiğimiz yön, bütün tarafların reyleri ve bileğerlendirmelerinin sürece dahil edilecek olması.

Son zamanlarda şeker hamurlu rulo kesimünün gittikçe ün kazanılmış olduğunı ve kendisinin bile bu alana meraklı bulunduğunu dışa vurum fail hane bayanı Seray Koyuncu ise “İnternetten kendi kendime videoları izleyerek pasta halletmeye sarrafiyeladım ve bunu toplumsal medyadan satıp ev bütçemize de katkı bulmak istedim.

Çiğli Belediyesi ve Çiğli El Eğitim bilimi Müdürlüğü kârbirliğinde mecmu 17 dalta açılan meslek edindirme kursları Çiğlili vatandaşlardan konsantre istek görüyor. Hafta deruni ve hafta sonu eğitimin verildiği kurslardan çok sayıda vatandaş faydalanıyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “izmir işkur meslek edindirme kursları Günlükler”

Leave a Reply

Gravatar